Jeśli interesuje Cię koszt myjni bezdotykowej i zastanawiasz się,  ile można zarobić na myjni bezdotykowej, pamiętaj, że dobrze ulokowany punkt może być źródłem pokaźnego zysku. Przykładowo, myjnia zaopatrzona w 3 stanowiska daje możliwość umycia nawet 120 samochodów dziennie. Biorąc pod uwagę, że przeciętna długość bezdotykowego czyszczenia karoserii wynosi zwykle około 10 – 15 minut, a średnia cena za 50 sekund mycia to zazwyczaj 1,5 zł, łatwo możesz przeliczyć możliwy do osiągnięcia przychód. Sprawdź, gdzie najbardziej opłaca się umieścić tego rodzaju myjnię i czy jest to dobra inwestycja?

Myjnia bezdotykowa koszt – Czyli ile trzeba zainwestować w myjnię bezdotykową?

Minimalna inwestycja w myjnie samoobsługowe z naszej oferty to wydatek rzędu ok. 42 000 Euro. Jeśli chcesz wybudować obiekt wyposażony w trzy stanowiska, przygotuj się na wkład wynoszący około 130 000 Euro. Koszty zmienne, jakie poniesiesz prowadząc tego typu punkt to zwykle około 35% przychodu. Nawet jeśli doliczysz do tego koszty stałe, wciąż możesz osiągnąć bardzo pokaźne zyski. Warto pamiętać, że decydując się na realizacje w miejscu o dużym natężeniu ruchu, biznes staje się jeszcze bardziej atrakcyjny zarobkowo.

Przeliczając koszty koniecznych inwestycji na złotówki, za najtańszą myjnię idealną do średniej wielkości miejscowości zapłacisz około 180 000 złotych. Jeśli zamierzasz ulokować biznes w bardzo uczęszczanym miejscu, najlepszym wyborem będą punkty z trzema lub nawet sześcioma stanowiskami o wartości około 400 000 – 600 000 złotych. Jeśli nie posiadasz jeszcze gruntu pod inwestycję, koniecznie dolicz do tego również koszt zakupu działki lub jej dzierżawę.

Pamiętaj, że konieczna wysokość wkładu w inwestycję, zależna jest od planowanej wielkości myjni oraz jej wyposażenia. Czy myjnia bezdotykowa to dobry biznes? Jeśli dostosujesz jej parametry do wielkości miasta oraz średniego zapotrzebowania na tego typu usługę z dużym prawdopodobieństwem odniesiesz sukces. W Corrimex służymy pomocą w oszacowaniu tych parametrów, bazując na ponad 30-letnim branżowym doświadczeniu!

Ile szacunkowo zarabia się na myjni bezdotykowej?

Myjnia samoobsługowa to bez wątpienia miejsce dające możliwość osiągania wysokiej marży na oferowanych usługach. Ile zysku może przynieść Ci własna myjnia bezdotykowa? Zarobki myjni samoobsługowej kształtują się na poziomie 25 – 35 tysięcy złotych w skali miesiąca. Są one zależne między innymi od lokalizacji, ilości stanowisk i zastosowanej technologii. Pamiętaj, że w tego typu biznesach duże znaczenie ma, aby inwestując postawić na sprawdzonego i doświadczonego producenta, który dostarczy technologie o niskim stopniu awaryjności oraz dużej funkcjonalności. W naszej ofercie znaleźć można wyłącznie takie rozwiązania! W Corrimex oferujemy myjnie renomowanej, niemieckiej marki Christ Wash Systems. Cechuje je wysoka kultura techniczna i bardzo niska awaryjność. Oparcie inwestycji na tej technologii skutecznie ochroni Twój zysk przed często wysokimi kosztami jej późniejszego serwisowania.

To ile zarabia myjnia bezdotykowa zależy naturalnie od ilości umytych pojazdów. Wracając do konkretnych liczb i kwot, jakie możesz uzyskać, pamiętaj, że za 10-minutowe mycie auta posiadacze płacą najczęściej około 10-20 złotych. Myjnia bezdotykowa otwarta przez całą dobę umożliwia skorzystanie z usługi czyszczenia karoserii średnio 80-120 klientom.

Jeśli więc wybierzesz dobrą lokalizację, zainwestujesz w wysokiej jakości technologię, oraz wyposażysz swój punkt w dobrej jakości chemię do mycia, to z dużym prawdopodobieństwem Twoje centrum mycia zyska popularność, która wpłynie na jego znaczną rentowność.

Lokalizacja myjni bezdotykowej a możliwy do osiągnięcia zysk

Możliwy do osiągnięcia zysk z myjni bezdotykowej jest w dużym stopniu zależny od tego, gdzie ją uruchomisz. Lokalizacje takie jak: stacja benzynowa, centrum handlowe, zakład mechaniczny, duże osiedle, salon samochodowy lub też plac przy ruchliwej trasie są z pewnością jednymi z najlepszych miejsc na tego typu inwestycję. Rentowność myjni bezdotykowej jest bowiem zależna od ilości klientów, którzy na ogół dużo częściej przybywają do punktów o dogodnym położeniu. Jeśli więc chcesz zmaksymalizować zarobki, zaplanuj swoją inwestycję w jednym z wymienionych miejsc, a ilość stanowisk dostosuj do natężenia panującego tam ruchu.

Ile pracy wymaga prowadzenie myjni samoobsługowej – bezdotykowej?

Prowadzenie samoobsługowego punktu mycia nie należy do wymagających znacznej uwagi działalności. W większości przypadków nie musisz nawet zatrudniać pracowników, a czas, jaki poświęcisz na kontrolę działania, stanu technicznego obecnego w punkcie sprzętu oraz uzupełnienie środków czyszczących to około 1 godzina dziennie. Potrzebna będzie jeszcze chwila na najprzyjemniejszą część codziennej obsługi- tj. zebranie utargu. Wybór wariantu z kontenerem technicznym w wydzielonym zapleczu umożliwi Ci przechowywanie wszystkich niezbędnych środków wymagających uzupełnienia. Stanowi to dodatkową korzyść w postaci oszczędności energii.

W skrócie więc Twoje działania jako właściciela biznesu będą polegały na zebraniu utargu, sprawdzeniu ewentualnych uszkodzeń oraz zgłoszeniu ich do serwisanta. Corrimex jest w tym przypadku niezastąpionym wsparciem i oferuje Ci nie tylko usługi z zakresu budowy myjni oraz jej uruchomienia, ale również dostęp do bogatego wsparcia technicznego w postaci serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Nasi Klienci mogą na nas polegać na każdym etapie realizacji inwestycji. Począwszy od planowania, przez budowę, aż po późniejsze wsparcie techniczne i serwis. Warto tu również wspomnieć, że nasza firma posiada rozbudowaną sieć serwisów myjni w całej Polsce, jest to szczególnie ważne, ponieważ zależy nam, aby realizowane z nami inwestycje nieprzerwalnie przynosiły zyski i satysfakcje naszym Klientom. Po latach działania punktu oferujemy również wykonanie jego face liftingu, tak aby w dalszym ciągu cieszył oko odwiedzających, co jak wiadomo ma również niebagatelny wpływ na atrakcyjność i rentowność.

Postaw na doświadczoną markę – postaw na Christ Wash Systems

Działalność firmy Christ sięga już lat 50 ubiegłego wieku. W przeciwieństwie do nowo powstałych marek, które dopiero kształtują swoją pozycję na rynku i nie rozwinęły jeszcze tak wysokiej kultury technicznej oraz skutecznych mechanizmów działania, Christ zapewnia najlepszą jakość na rynku, my natomiast będąc jego jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce- zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne i merytoryczne w każdej sytuacji. W Corrimex od ponad 30 lat niezawodnie i kompleksowo realizujemy tego typu inwestycje dla największych koncernów jak i Klientów indywidualnych. Zadzwoń do naszego doradcy i dowiedz się więcej.

Prośba o kontakt

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług?
A może sugestie, którymi chciałbyś się podzielić?
Jesteśmy do dyspozycji i czekamy na wiadomość!