Myjnie tunelowe Christ Wash Systems

Myjnia tunelowa nowej generacji Christ to najbardziej wydajna wersja myjni automatycznej. Pozwala na umycie i wysuszenie od 30 do 100 samochodów na godzinę.

Oferujemy elastyczny system modułowy myjni tunelowych, od krótkich myjni, po długie myjnie o wysokiej przepustowości.  Głównymi cechami myjni z serii EVOLUTION są: jakość, przyjazna i łatwa obsługa oraz optymalne procesy mycia. Szeroki wybór alternatywnych technologii i komponentów otwiera wiele możliwości konfiguracji myjni i oferuje optymalne rozwiązania dla każdego wymagania.

Myjniach Tunelowych

Myjnie tunelowe – producent Christ schemat działania

Mycie samochodu w myjni tunelowej może rozpocząć się od strefy zmiękczania. W tej strefie samochód spryskiwany jest preparatem zmiękczającym z łuku oświetlonego atrakcyjnymi światłami LED. Następnie samochody wjeżdżają w strefę manualnego mycia wstępnego, gdzie pracownicy, za pomocą lancy wstępnie myją samochód z największego brudu. Następnie samochód przejeżdża przez dwie strefy: strefę mycia wstępnego i mycia zasadniczego, gdzie jest dokładnie czyszczony z brudu za pomocą szczotek i natrysków chemii stąd pojawia się czasem nazwa „myjnie szczotkowe” .Kolejna strefa to strefa konserwacji, gdzie samochód zostaje opryskany preparatami służącymi. Christ Wash System to również producent wydajnej chemii dla myjni – znajdziesz ją w naszej ofercie.

Dlaczego warto inwestować w myjnie tunelowe

Dostępne są warianty transportera o długości od 13 do 50 m. Im dłuższy tunel, tym większe możliwości zastosowania dodatkowych modułów wyposażenia myjni.

Posiadając taką myjnię, możesz rozbudowywać tunel o dodatkowe szczotki, łuki zraszające, systemy ciśnieniowe czy urządzenia związane ze specjalistycznym chemicznym lub ciśnieniowym myciem felg, chemicznym myciem anty-owad, woskowaniem i polerowaniem lakieru, dosuszaniem pojazdu karuzelowymi lub wahliwymi pasami tekstylnymi, itp.

To wszystko po to, aby co kilka minut myjnię opuszczał kolejny lśniący, wysuszony i zakonserwowany woskiem nałożonym na gorąco samochód. Jest to najwydajniejsze rozwiązanie, jeśli chodzi o przepustowość i możliwą do przeprowadzenia dzienną ilość myć. Kolejki oczekujących na mycie pojazdów na takich obiektach są praktycznie niespotykane, dzięki dużej wydajności

Myjnia tunelowa – najwyższa efektowność

Myjnie tunelowe (szczotkowe) są rozwiązaniem jednym z najmniej inwazyjnych dla karoserii dostępnym na rynku. Dodatkowo myjnia samochodowa tunelowa jest bardzo wydajna- na takiej myjni można umyć od 30 do nawet 100 samochodów na godzinę. Właściciel takiej myjni może obsłużyć nawet do 750 klientów dziennie!

Firma Corrimex, która może poszczycić się ponad 30-sto letnim doświadczeniem w budowie myjni, to nie tylko nowe technologie, ale fachowe doradztwo i wyszukiwanie rozwiązania, które przełoży się na zyski dla inwestora. Dodatkowo posiadamy ogromne zaplecze techniczne i serwis działający na ternie całego kraju.

Ile kosztuje myjnia tunelowa?

Myjnie tunelowe CHRIST bez wątpienia są najbardziej rentownym przedsięwzięciem w branży motoryzacyjnej. Wydajność myjni tunelowej CHRIST to nawet 70 samochodów na godzinę. Budowa myjni tunelowej to dość wysoki kosz, ale bardzo wysoka marża oraz niezawodność myjni tunelowej CHRIST jest gwarancją szybkiego zwrotu inwestycji. Koszt nowoczesnego wyposażenia myjni tunelowej CHRIST oscyluje wokół kwoty dwustu pięćdziesięciu tysięcy Euro. Kwota ta przy dobrej lokalizacji oraz właściwym doborze urządzeń, może zwrócić się już po dwóch latach. To jedna z najszybciej zwracających się inwestycji. Myjnia tunelowa koszt budowy – urządzenie to kwota od 150.000 do 500.000 Euro, a budynek około 1.000.000 PLN. Myjnia tunelowa cena – w celu oszacowania kosztu inwestycji skontaktuj się z naszymi ekspertami.

Prośba o kontakt

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług?
A może sugestie, którymi chciałbyś się podzielić?
Jesteśmy do dyspozycji i czekamy na wiadomość!