Oficjalny partner

W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy myjnie samochodowe niemieckiego producenta Christ, światowego lidera w produkcji myjni samochodowych. Myjnie Christ cechuje wytrzymałość, bezawaryjność, wykonanie z najlepszych materiałów, oraz nowoczesny wygląd. Producent myjni Christ Wash Systems to jedna z największych firm na Świecie, która zajmuje się budową myjni samochodowych. Od ponad 10 lat jesteśmy jedynym przedstawicielem Christ Wash Systems w Polsce.

Chcesz dowiedzieć się, jaki jest koszt budowy myjni? Szukasz informacji, jak zwiększyć rentowność myjni samochodowej? Zastanawiasz się, czy inwestycja w myjnię się opłaca? Masz dylemat: jaką myjnię wybrać? Nie jesteś pewien, czy masz odpowiednią lokalizację?

Zadzwoń do nas
lub wypełnij formularz kontaktowy!

Kontakt z nami

W Corrimex służymy kompleksową pomocą przy zakupie i budowie myjni samochodowych:

  • Doradzamy, czy wskazane miejsce jest odpowiednie pod budowę myjni: oszacujemy rentowność inwestycji na podstawie analizy otoczenia konkurencyjnego, natężenia ruchu drogowego oraz specyfiki potencjalnych użytkowników;
  • Dobieramy odpowiednią myjnię dla Twoich celów biznesowych oraz lokalizacji;
  • Pomagamy przygotować projekt budowlany;
  • Pomagamy uzyskać finansowanie;
  • Przywozimy, montujemy i uruchamiamy myjnię;
  • Dobierzemy odpowiednią chemię do myjni;
  • Zaoferujemy serwis gwarancyjny oraz płatny serwis pogwarancyjny.

Myjniach samochodowych
firmy Christ

Myjnie Christ Wash Systems – marka z bogatą tradycją

Christ AG z siedzibą w Niemczech w Memmingen, jest jednym z wiodących producentów myjni samochodowych na świecie. Tradycja budowy myjni samochodowych sięga 1963 roku. Producent posiada bogatą ofertę, zaczynając od myjni portalowych, poprzez myjnie tunelowe, myjnie samoobsługowe, myjnie BUS i TIR, system mycia tramwajów i pociągów aż do środków myjących. Mimo, że firma zatrudnia ponad 1500 pracowników, pozostaje nadal w rękach rodziny założycieli, co przyczynia się do najwyższej jakości oferowanych produktów. Szukasz produktów firmy Christ w Polsce? Skontaktuj się z Corrimex!

Budowa myjni samochodowych z Corrimex

Budowa myjni to często inwestycja, która stawia przed nami duże wyzwania. Jednym z najważniejszym czynników jest lokalizacja, która sprawi że Twoja myjnia będzie łatwo dostępna i widoczna. Nawet najlepiej wyposażona myjnia samochodowa, nie będzie cieszyć się popularnością bez odpowiedniego dojazdu i wyeksponowanych reklam. Całość projektu musi być dobrze opracowana i przemyślana. Te i inne czynniki wpływają na to, by Twoja inwestycja zwróciła się w krótkim czasie i tu właśnie do pomocy wkracza firma Corrimex.

Własna myjnia – wparcie Corrimex

Kiedy podejmiemy już decyzję, że naszą działalnością będzie myjnia samochodowa, firma Corrimex jest jednym z najlepszych rozwiązań. Jesteśmy firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem co stawia nas na najwyższym podium jeżeli chodzi o realizację inwestycji. Nasi doradcy kompleksowo zajmą się przygotowaniem jej realizacji, wspomogą w doborze lokalizacji, odpowiedniego urządzenia, pomogą przy projekcie. Naszym znaczącym atutem jest sieć serwisowa myjni na terenie całego kraju. Działamy mądrze i prężnie, tak aby zyski z Twojej inwestycji to był również nasz sukces.

Prośba o kontakt

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług?
A może sugestie, którymi chciałbyś się podzielić?
Jesteśmy do dyspozycji i czekamy na wiadomość!