Christ – wiodący producent myjni bezdotykowych – smoobsługowych w ofercie Corrimex

Corrimex jest oficjalnym partnerem i dystrybutorem marki Christ Wash System w Polsce. Będącego producentem myjni bezdotykowych – samoobsługowych o bezkonkurencyjnej jakości na rynku. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone rozwiązania oferując naszym Klientom technologię myjni samoobsługowych – bezdotykowych Christ cechujących się wysoką wytrzymałością i kulturą techniczną.

Myjnia bezdotykowa – ta inwestycja się opłaca!

Jeżeli postanowiłeś otworzyć własną działalność i zainwestować w samoobsługowe myjnie bezdotykowe, już teraz gratulujemy Ci podjęcia decyzji o zostaniu własnym szefem. Z przyjemnością staniemy się partnerem Twojej inwestycji, ponieważ budowa myjni samoobsługowych to od wielu lat specjalność naszego przedsiębiorstwa.

Samochodowe myjnie bezdotykowe to doskonały pomysł na biznes, ponieważ:

  • odpowiadają na potrzeby kierowców, którzy są świadomi istotnej roli, jaką w eksploatacji pojazdów odgrywa ich pielęgnacja
  • zapewniają swobodny dostęp do oferowanych usług oraz ich wysoką jakość o każdej porze
  • nowoczesne i wyposażone w innowacyjne rozwiązania myjnie samochodowe samoobsługowe dbają o wygląd samochodów przez cały rok

Jako producent myjni z wieloletnim doświadczeniem, spełniamy oczekiwania wszystkich zmotoryzowanych Klientów oraz partnerów biznesowych, którzy podążają za nowymi trendami w dziedzinie pielęgnacji pojazdów.

Budowa samoobsługowych – bezdotykowych myjni samochodowych

Budowa myjni bezdotykowych to wyjątkowa inwestycja, która wymaga:

  • doświadczonego i zaangażowanego personelu
  • rozwiniętego technologicznie parku maszyn
  • projektu tworzonego na indywidualne zamówienie, który uzależniony jest od wielkości obiektu i ilości stanowisk znajdujących się w jego obrębie

Zapewniamy połączenie wszystkich powyższych elementów, aby jako producent sprostać oczekiwaniom właścicieli oraz przyszłych użytkowników, odwiedzających nasze myjnie bezdotykowe samoobsługowe.

Myjnia bezdotykowa cena – Koszt budowy myjni bezdotykowej – samoobsługowej

Zastanawiasz się jaki jest koszt budowy myjni bezdotykowej? Całkowity koszt myjni bezdotykowej uzależniony jest od:

  • wysokości opłat z tytułu nabycia, przekształcenia, wynajęcia lub dzierżawy działki pod budowę
  • tego, jaki jest koszt uzbrojenia działki w niezbędne media – prąd, woda
  • wysokości opłat związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę
  • wielkości myjni i ilości stanowisk, w jakie zostanie wyposażona – do wyboru pozostaje szeroki zakres możliwości, od 2 do nawet 6 miejsc

Inwestycja, jaką jest myjnia bezdotykowa i poniesiony koszt budowy szybko się zwracają. Każdy zmotoryzowany uczestnik ruchu drogowego wie, że obok regularnego serwisowania i tankowania pojazdu, dla zachowania jego sprawności niezwykle ważne jest także przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych oferowanych przez myjnie bezdotykowe.

Badania rynkowe wykazują, że połowa kierowców woli samodzielnie myć swoje pojazdy niż powierzyć je do mycia przez myjnię automatyczną. Duży popyt na tego typu usługi, relatywnie niskie koszty inwestycji i krótki okres zwrotu kapitału sprawiają, że myjnia bezdotykowa jest nadzwyczaj dochodową inwestycją wśród myjni samochodowych!

Myjnie bezdotykowe od producenta Christ Wash Systems

Technologia samoobsługowych myjni bezdotykowych CHRIST powstała w wyniku wieloletnich doświadczeń, właściwego doboru podzespołów i niemieckiej solidności wykonania. Efektem są przyjazne w obsłudze, skuteczne w działaniu, neutralne dla środowiska i bezawaryjne myjnie w wersjach modułowe i kontenerowe.

SKYWING – symbioza innowacyjnej konstrukcji i doskonałej obsługi.

Fala światła i przejrzystości wpływa na doskonałe samopoczucie klienta podczas mycia pojazdu. Poszerzone do 5 100 mm stanowisko daje klientom komfortową ilość miejsca do umycia nawet większych pojazdów. Dach konstrukcji stalowej, przypominającej skrzydła samolotu, został tak zaprojektowany aby być powitalną atrakcją dla klientów.

Wysokość przejazdu do 3 100 mm i szerokość przejazdu do 5 100 mm daje wystarczającą przestrzeń dla każdego samochodu osobowego. Przejazdowe stanowiska gwarantują zachowanie płynnej i bezkolizyjnej wymiany klientów.

Aby móc zapewnić jak najwięcej światła naturalnego, konstrukcja dachu została zaprojektowana w formie przezroczystego skrzydła. Ściany działowe stanowisk mogą albo być wykonane z płyt warstwowych lub bezpiecznego szkła hartowanego (ESG).

Zwłaszcza z szybą ESG stanowisko mycia jest zdominowane przez przezroczyste powierzchnie i zapewniają maksymalny dopływ naturalnego światła.

Konstrukcja stalowa SKYLINE może być dostosowana do indywidualnych potrzeb.

SKYLINE jest właściwym rozwiązaniem dla każdego. System zabudowy może zostać skomponowany tak, aby mieć zastosowanie zarówno w małych jak i dużych myjniach samochodowych. Oferuje klientom atrakcyjny wygląd i funkcjonalne stanowiska mycia o szerokości przejazdu 5 100mm i wysokości 3 200mm. Konstrukcja może być przykryta dachem płaskim lub półprzezroczystym dachem łukowym. Ścianki działowe są wykonane z tkaniny powlekanej,  płyty warstwowej lub hartowanego szkła bezpiecznego (ESG).

System SKYLINE można skonfigurować w wielu opcjach: od 1+1 do 7+0

Attyka LED

Efektowne wzornictwo dla skutecznej reklamy. Odporna na warunki atmosferyczne attyka wykonana z tworzywa sztucznego, wyklejona jest specjalną folią ze spersonalizowanym nadrukiem. Mocowana na profilach aluminiowych. Białe taśmy LED zintegrowane z górnym profilem aluminiowym dają skuteczne oświetlenie attyki.  Zintegrowana z dolnym profilem aluminiowym  kolorowa taśma LED pozwala attyce zrobić dobre wrażenie na przechodniach nawet z większego dystansu.

Myjnia-samoobsługowa1-1024x683

Ekran dotykowy „Touch Me”

Za pomocą ekranu dotykowego „Touch Me” można wybrać sześć podstawowych kolorów oświetlenia dolnej taśmy LED, dni tygodnia i obszary czasowe np. zielony poniedziałek, niebieski wtorek, itd.

Atrakcją jest nowoczesna attyka z oświetleniem LED, które jest zawarte w standardowym zakresie dostawy. Jej wygląd przyciąga wzrok szczególnie po zmroku. Innowacyjna technologia LED, umożliwia osiągnięcie nawet do 70% oszczędności energii, w porównaniu do oświetlenia lampami fluorescencyjnymi.

Oświetlenie LED nie tylko pomaga zaoszczędzić energię, ale także jest tanie w utrzymaniu (średnia żywotność diod LED  jest 10 razy dłuższa niż świetlówek) , daje światło równomierne, bez migotania i promieniowania UV. Wiata SKYLINE w połączeniu z zaawansowaną technologią CHRIST, daje skuteczny system mycia z kompletnym programem optymalizacji kosztów.

Display_schaltschrank-1024x734

Zapoznaj się z dostępnym wyposażeniem dla myjni bezdotykowych tutaj

SKYLINE dla maksymalnie 3 stanowisk mycia.

SKYLINE 2+0 Myjnia modułowa samoobsługowa z dachem płaskim, ściankami z paneli warstwowych, kompaktowym kontenerem maszynowni i attyką w wystroju „Wash Star”.

SKYLINE 2+1 Myjnia modułowa samoobsługowa z dachem łukowym, ściankami z paneli warstwowych, kompaktowym kontenerem maszynowni i attyką w wystroju „Wash Star”.

Skyline-2-1-Runddach-TC-Compact

SKYLINE dla 4 i większej ilości stanowisk mycia.

SKYLINE 4+0 Myjnia kontenerowa samoobsługowa z ciągłym dachem płaskim, ściankami z tkaniny powlekanej, dużym kontenerem maszynowni, attyką w wystroju „Wash Star” i gwiazdą LED.

SKYLINE 4+1 Myjnia samoobsługowa kontenerowa z dachem łukowym, ściankami z paneli warstwowych, dużym kontenerem maszynowni, attyką w wystroju „Wash Star” i gwiazdą LED.

SKYLINE 3+1 Myjnia samoobsługowa kontenerowa z ciągłym dachem płaskim, kolektorami słonecznymi, ściankami z hartowanego szkła, dużym kontenerem maszynowni, attyką w wystroju „Wash Star” i gwiazdą LED.

3-1

SKYLINE 6+0 Myjnia samoobsługowa kontenerowa z dachem łukowym, ściankami z hartowanego szkła, dużym kontenerem maszynowni, attyką w wystroju „Wash Star” i gwiazdą LED.

Aby zapoznać się z dostępnymi programami mycia kliknij tutaj >.

System myjni modułowych przeznaczony jest do obsługi maksymalnie trzech stanowisk mycia. Modułowa budowa tego systemu oraz możliwość w pełni funkcjonalnego zastosowania bez zadaszenia sprawia, że jest on szczególnie godny polecenia dla małych firm oraz w celu przetestowania potencjalnych możliwości lokalnego rynku.

Jest również atrakcyjnym uzupełnieniem myjni portalowej lub tunelowej o technologię mycia bezdotykowego. Rozszerzenie oferty korzystnie wpływa na sezonowy lub całoroczny wzrost obrotów centrum mycia. Może być również atrakcyjną propozycją rozszerzenia działalności dla salonów i warsztatów samochodowych oraz małych firm rodzinnych.

Kontener maszynowni myjni modułowej składa się z dwóch części i jest wyposażony w niemiecką technologię Christ A.G. zaprojektowaną dla osiągnięcia najlepszych rezultatów mycia i minimalizacji koszty eksploatacyjnych. Jest wyposażony we wszystkie podzespoły konieczne do pełnej obsługi stanowisk mycia z kompletną gamą programów mycia i konserwacji pojazdów od mycia wstępnego do nadania ostatecznego połysku.

Wybór programu mycia

Łatwy w obsłudze pulpit wyboru programu mycia. Przyciski podświetlone na niebiesko, rozmieszczone logicznie. Kolejność wyboru programu zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Niebieski ekran LED pokazuje ilość zakupionych i pozostające do wykorzystania jednostki czasowe. Elektroniczny system płatniczy przyjmuje monety o wartości 1 , 2 i 5zł oraz jeden rodzaj żetonu. Pulpit chroniony jest przed wilgocią i działaniem niskich temperatur. Możliwość zamontowania systemu alarmowego (opcja).

Pulpit wyboru programu zabudowany na kontenerze maszynowni.

Pulpit wyboru programu CBT-WS, DURA PROTECT, wolnostojący.
Nowoczesna, solidna obudowa z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, dwukrotnie lakierowanej proszkowo na kolor RAL9006 (white aluminium). Dostęp do wnętrza przez drzwi serwisowe z zamkiem. Możliwość podłączenia systemu podciśnieniowego transportu utargu do sejfu.