Myjnie bezdotykowe Christ Wash Systems

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości myjnie samoobsługowe. Myjnie bezdotykowe Christ to technologia powstała w wyniku wieloletnich doświadczeń, właściwego doboru podzespołów i niemieckiej solidności wykonania. Efektem są przyjazne w obsłudze, skuteczne w działaniu i bezawaryjne myjnie samoobsługowe w różnych wersjach zabudowy. Oferując naszym Klientom myjnie bezdotykowe stawiamy na nasze doświadczenie i sprawdzone rozwiązania.

Myjniach bezdotykowych – samoobsługowych Christ Wash Systems

Postaw na biznes, który sam zarabia

Marzeniem wielu osób jest założenie własnej działalności gospodarczej. Wielu ludzi zastanawia się, czy inwestycja w myjnie samoobsługową jest opłacalna, kiedy z roku na rok powstaje ich coraz więcej, a to wynika przede wszystkim z niekończącego się popytu i ogromu ich zalet.

Wystarczy poświęcić im godzinę dziennie, aby się przekonać, że wszystko funkcjonuje prawidłowo. Daje to sporo wolnego czasu, który można spędzić pracując nad nowym projektem lub rozwojem sieci własnych myjni!

Myjnia samoobsługowa z kontenerem

Solidny biznes to myjnie samoobsługowe Christ

Mocne strony posiadania myjni samochodowej samoobsługowej to:

  • zmniejszenie kosztów – brak konieczności zatrudniania pracowników,
  • optymalizacja kosztów eksploatacji – jeśli zainwestujemy w dobrej jakości sprzęt,
  • optymalizacja czasu – niewielka ilość czasu, jaką trzeba poświęcić swojej działalności,
  • prostota- bezproblemowy i prosty do opracowania biznesplan,
  • dofinansowanie- możliwość skorzystania z unijnych dotacji lub innych sposobów finansowania (leasing/kredyt),
  • Potencjał- perspektywa na rozwój działalności.

Ile można zarobić na myjni bezdotykowej?

Należy zdawać sobie sprawę z tego, że opłacalność myjni bezdotykowej zależy od kilku czynników. Przede wszystkim składa się na nie: umiejscowienie myjni, ilość stanowisk do mycia pojazdów, jakość sprzętu jakie posiadamy oraz lokalizacja konkurencji. Zysk z myjni bezdotykowej oscyluje przeważnie w granicach od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy.

Kwoty te mogą znacząco zasilić portfel inwestycyjny i stanowić główne źródło dochodu. Warte jest więc przemyślenie prowadzenie tego typu biznesu, gdyż nie wymaga on wiele uwagi, a przynosi duże zyski. Koszt wybudowania myjni bezdotykowej nie należy do najtańszych, aczkolwiek zainwestowane środki zwracają się przeważnie w przeciągu kilkunastu miesięcy, co bez wątpienia czyni je bardzo atrakcyjnym wyborem.

Myjnia bezdotykowa samoobsługowa

Budowa myjni bezdotykowej- jak się za to zabrać?

Firma Corrimex od ponad 30-lat realizuje inwestycje takie jak myjnie bezdotykowe  „od A do Z”. Oferujemy kompleksową realizację całej inwestycji lub też wykonanie określonej części prac. Jeżeli szukasz profesjonalnego wsparcie technicznego i merytorycznego, współpraca z firmą Corrimex to najlepsze rozwiązanie. Istniejemy w branży od 1991 i zatrudniamy wielu doświadczonych ekspertów.

Myjnie oferowane przez Corrimex pochodzą od wiodącego na rynku europejskim producenta Christ, który myjnie samochodowe produkuje już od lat 60. ubiegłego wieku. Cechy urządzeń Christ to innowacyjność, bezkonkurencyjna jakość oraz bardzo niska awaryjność. Dzięki tym i innym zaletom myjnie Christ stanowią doskonały wybór dla osób, chcących uniknąć późniejszych wydatków związanych z usterkami i awariami.

Prośba o kontakt

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług?
A może sugestie, którymi chciałbyś się podzielić?
Jesteśmy do dyspozycji i czekamy na wiadomość!