Pistolety nalewcze do benzyny Elaflex

Pistolety do benzyny (nalewaki do benzyny) używane na stacji paliw pracują w systemie odbioru oparów. Chronimy środowisko dzięki zastosowaniu odpowiedniej budowy nalewaka do benzyny wraz z elementami zasysającymi  powietrze z baku paliwa. Pistolety do benzyny różnią się rodzajem zastosowanego zaworu odprowadzającego opary, a także typem uchwytu, na którym wieszamy nalewak na dystrybutorze. Na zakładowych stacjach spotykać można jeszcze  nalewaki benzynowe bez odsysania oparów. W obu przypadkach średnica wylewki czyli tej części, którą umieszczamy w baku wynosi 21mm. W naszej ofercie znajdują się również dystrybutory do benzyny renomowanej marki Tokheim.

 

 

Logo Elaflex

ZVA Slimline 2 GR

Automatyczny pistolet do benzyny z odzyskiem oparów.

ZVA2 R

Pistolet automatyczny do tankowania benzyny bez odprowadzenia oparów o średnicy zewnętrznej wylewki 21 mm; złącze obrotowe węża GZ 1” lub GW 1”; wydajność do 60 l/min. Ciśnienie pracy 0,5 do 3,5 bar. 

AVGAS

Pistolet automatyczny do tankowania odgórnego samolotów do paliw lotniczych typu JetA1 lub AVGAS; wydajność do 140l/min, złącze węża obrotowe GZ 1” wraz z kablem uziemiającym EKD 1200 i korkiem GKG 25. Wersja AF bez metali kolorowych. Ciśnienie pracy 0,5 do 3,5 bar. 

Prośba o kontakt

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług?
A może sugestie, którymi chciałbyś się podzielić?
Jesteśmy do dyspozycji i czekamy na wiadomość!