Myjnie samochodów ciężarowych TIR i BUS

W naszej ofercie na dużą uwagę zasługują myjnie dla samochodów ciężarowych, myjnie TIR oraz myjnie dla autobusów. Myjnie te wyróżnia duża przepustowość, co przekłada się na znaczną oszczędność czasu, co jest szczególnie istotne przy dużej flocie aut. Bardzo ważną cechą oferowanych przez nas myjni jest trwałość i odporność na korozje, a wzbogacenie modułu aż o 5 szczotek znacznie zwiększa efekt czyszczonych pojazdów. Czysty TIR lub autobus to również wizytówka przewoźnika, który na takim pojeździe zamieszcza swoją reklamę.

Myjniach TIR, BUS i Specjalistycznych

Jesteśmy liderem w produkcji myjni dla aut ciężarowych w Polsce

  • pomagamy na etapie projektowania inwestycji w doradztwie miejsca, przestrzeni potrzebnej do budowy jak i rentowności inwestycji;
  • doradzamy jakie urządzenie wybrać w zależności od zapotrzebowania- dostosowanie oferty do potrzeb inwestora;
  • pomagamy przygotować projekt budowlany;
  • doradzamy, jak uzyskać finansowanie danej inwestycji;
  • instalujemy urządzenie, które ma spełniać wcześniej ustalone wymogi;
  • pomagamy w doborze chemii;
  • służmy serwisem podczas gwarancji jak i serwisem pogwarancyjnym na terenie całego kraju.

Myjnie TIR- zadbaj o swoją flotę i zmniejsz koszty

Posiadanie własnej floty samochodów ciężarowych jest związane z ponoszeniem regularnych i często znacznych kosztów. Serwis, przeglądy, paliwo, ubezpieczenia, koncesje i parking to tylko niektóre z nich.

Czysty pojazd to nie tylko ładny wygląd, ale i komfort użytkowania. Zgodnie z prawem ciężarówki muszą być utrzymywane w czystości. W przypadkach ekstremalnych mandat może wynieść nawet 1500 zł. Konieczne jest więc dbanie o czystość, a własna myjnia dla floty ciężarowej to sposób na dużą oszczędność.

Własna myjnia floty ciężarowej to oszczędność – sprawdź, dlaczego warto wybrać Christ

Koszty mycia pojazdu sięgają nawet około 120-160 zł brutto za jedno mycie, dlatego otwarcie własnej myjni powoduje optymalizację kosztów. Na własnej myjni jedno mycie może kosztować około 20-30 zł brutto.

Oszczędność ta jest szczególnie opłacalna, jeśli zdecydujesz się na myjnię wyprodukowaną przez producenta stawiającego na jakość. Niemiecka precyzja i dbałość o szczegóły – tylko z firmą Christ, której produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestycji.

Myjnie autobusów i TIR – postaw na Corrimex, sprawdzonego i doświadczonego dostawcę!

Corrimex to firma profesjonalna, która działa na polskim rynku już od 1991 roku. Jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce producenta Christ. Nasi doradcy, oprócz zaoferowania myjni o odpowiednich parametrach, ułatwiają dopasowanie myjni do posiadanego przez inwestora terenu. Zapewnia to największą efektywność, oszczędność i wysoką satysfakcję z inwestycji.

Lata testów i wysokiej klasy podzespoły, zaowocowały stworzeniem oferty dla pojazdów ciężarowych i autobusów. Sprawdź ofertę dla Twojej floty i poczuj satysfakcję z oszczędności niezależności!

Prośba o kontakt

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług?
A może sugestie, którymi chciałbyś się podzielić?
Jesteśmy do dyspozycji i czekamy na wiadomość!