Osprzęt dla Twojej myjni

Corrimex wychodzi naprzeciw potrzebom właścicieli myjni, którzy chcą zwiększyć jej zyskowność. W tym celu można działać dwutorowo: zwiększać przychody sprzedając dodatkowe usługi oraz ograniczać koszty. Poniżej przedstawiamy urządzenia towarzyszące, które będą w tym pomocne. Inwestycja w dodatkowe wyposażenie sprawia, że myjnia jest chętniej odwiedzana i postrzegana przez kierowców jako bardziej kompleksowa usługa. Pomaga to zwiększyć liczbę klientów i kwotę, która pozostawiają na myjni. Christ to także wydajna i ekologiczna chemia dla myjni – sprawdź w naszej ofercie.

Wyposażenia Dla Myjni

MULTI JET – SYSTEM MANUALNEGO MYCIA WSTĘPNEGO PRZED MYCIEM AUTOMATYCZNYM

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości systemy manualnego mycia wstępnego wysokim ciśnieniem MULTI-JET. Technologia MUTI-JET Christ powstała w wyniku wieloletnich doświadczeń, właściwego doboru podzespołów i niemieckiej solidności wykonania. Efektem są urządzenia przyjazne w obsłudze, skuteczne w działaniu i neutralne dla środowiska.

Atrakcyjna usługa dodatkowa

Możliwość manualnego mycia wstępnego wysokim ciśnieniem znacznie zwiększa atrakcyjność oferty mycia automatycznego. Za pomocą urządzenia MUTI-JET usuwa się silne zabrudzenia z powierzchni samochodu, zwiększając skuteczność mycia na myjni automatycznej bardzo zabrudzonych pojazdów.

Bezproblemowa eksploatacja

Dzięki prostemu montażowi oraz wyposażeniu w wąż wysokociśnieniowy i lancę umieszczonych na wysięgniku, każdy klient może intuicyjnie używać MUTI-JET, bez obaw o ewentualne uszkodzenie swojego auta

Odkurzacz wolnostojący

Odkurzacz samoobsługowy jest niezbędnym urządzeniem towarzyszącym do każdej myjni. Występuję w wersji pojedynczej (Solo Turbo) oraz podwójnej (Duo Turbo). Odkurzacze wyposażone są we wrzutniki monet, przyjmują 1,2,5 PLN oraz opcjonalnie może być wyposażony w terminal płatności kartami. Dostępne są wersje zarówno 230-V jak i 400V. Odkurzacze w standardzie wyposażone są  w wysięgniki, dzięki czemu korzystanie z nich jest niezwykle wygodne.

Nowoczesna kolorystyka z elementami BLADE Christ AG sprawia, że urządzenie prezentuje się niezwykle nowocześnie i pasuje do stylistyki najnowszych myjni Christ.

Odkurzacz centralny

Może być zastosowany na stacjach benzynowych, myjniach samochodowych, warsztatach i innych obiektach. W przypadku dużych myjni samochodowych o dużym zapotrzebowaniu na usługi odkurzania, Christ oferuje system centralnego odkurzania HURRICANE na maksymalnie 20 miejsc samochodowych. W zależności od modelu biznesowego może to być wdrożone jako system odkurzacza odpłatnie lub jako oferta bezpłatna (w ramach myjni). HURRICANE to elastyczny system, który można optymalnie dostosować do lokalnych wymagań.

Trzepaczka do dywaników

Urządzenie dodatkowe do odkurzaczy. Dzięki wykonanej ze stali ocynkowanej ogniowo trzepaczce, samoobsługowe miejsce czyszczenia wnętrz staje się jeszcze bardziej przyjazne dla klientów.

CAR MAT

Urządzenie do prania dywaników. Montowane przy myjni samoobsługowej jest bardzo dobrym uzupełnieniem oferty. Przeznaczony do czyszczenia dywaników gumowych jak i tekstylnych. Urządzenie pracuje na mokro, mimo to przystosowane jest do pracy w warunkach zimowych. Obudowa odporna na zewnętrzne warunki atmosferyczne.

Vendor czyli starter myjni automatycznej

Samoobsługowy system sprzedaży programów mycia w myjni automatycznej. Urządzenie instalowane jest przed hala myjni. Klient wybiera program mycia, decyduje, czy chce zostać w samochodzie podczas mycia, czy tez czeka na zewnątrz hali, a następnie uiszcza należność. Może płacić monetami, banknotami, kartą płatniczą. Automat wydaje resztę. Urządzenie może pełnić rolę rozmieniarki. Funkcja bardzo przydatna w przypadku działania w centrum mycia pojazdów.

Urządzenie do odzysku wody

BioOX Urządzenie do odzysku wody – dodatek do myjni automatycznych.

Kompaktowe urządzenie do odzysku wody, przeznaczone do zarówno do myjni portalowych, jak i tunelowych. Zastosowanie urządzenia pozwoli na ograniczenie zużycia wody nawet do 70%! Urządzenie instaluje się w pomieszczeniu technicznym myjni. Jego zaletą jest bezawaryjność oraz konieczności bieżącej obsługi.

Prośba o kontakt

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług?
A może sugestie, którymi chciałbyś się podzielić?
Jesteśmy do dyspozycji i czekamy na wiadomość!