Jesteśmy z Wami od 1990 roku.

CORRIMEX J. Sałapatek, S. Cwajda Spółka Jawna to prężnie rozwijająca się firma prywatna oparta na polskim kapitale. Od 1990 roku zajmuje się sprzedażą i serwisem myjni samochodowych oraz technicznego wyposażenia stacji paliw, w tym budową technologii stacji paliw.

W ciągu ponad 25 letniej działalności Corrimex rozwinął się z dwuosobowej spółki dwóch założycieli w przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 40 osób. Firma ma własną siedzibę w Łomiankach (biuro i magazyn) oraz biura w Poznaniu i Gdańsku, a także sieć 18 punktów serwisowych rozlokowanych na terenie całego kraju.

Corrimex jest dostawcą urządzeń najwyższej jakości znanych i cenionych marek na całym świecie. Dla wszystkich sprzedawanych  produktów oferowane jest doradztwo techniczne, usługi montażu, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz dostawy materiałów eksploatacyjnych. Wszystkie usługi wykonują własne ekipy serwisowe.

Firma była wielokrotnie wyróżniana w wielu edycjach konkursu Gazele Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes, Rzetelna Firma. Otrzymała nagrody i wyróżnienia na targach branżowych.

Nasi partnerzy biznesowi:

Otto CHRIST AG –  niemiecki producent myjni: portalowych, tunelowych oraz samoobsługowych myjni bezdotykowych do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów oraz do pojazdów szynowych. CHRIST wytwarza systemy zabudowy myjni – wiaty, systemy recyklingu wody a także środki chemiczne takie jak szampon, piana, wosk, osuszacz oraz inne płyny eksploatacyjne.

GILBARCO VEEDER-ROOT –  urządzenia z tym logiem to elementy systemu monitoringu ilości paliwa i ewentualnych wycieków przeznaczone na nowoczesne stacje i bazy paliwowe. Składają się z jednostki centralnej – centralki, a także sond pomiarowych zainstalowanych w zbiornikach paliwowych oraz czujników przekazujących informacje o wyciekach.

TOKHEIM – jeden z największych na świecie dostawców rozwiązań dla sprzedaży detalicznej paliw tj. dystrybutory paliw, AdBlue i LPG, systemy płatności, usługi serwisowe oraz zarządzanie projektami.

FIBRELITE – to wiodący na świecie producent wodoszczelnych, przejazdowych lekkich pokryw kompozytowych oraz podziemnych studzienek najazdowych wykonanych z włókien szklanych. Fibrelite to także pełna gama uszczelnień przejść przez ścianki studni oraz ergonomiczne rączki do otwierania pokryw, a także urządzenia badania szczelności studni.

KPS – Lider na rynku systemów rur i kształtek z HDPE Fusion oraz systemów wykrywania wycieków. Dostawca wielu innych urządzeń ochrony środowiska dla przeładunku paliw ropopochodnych, etanolu, biopaliw i LPG.

ELAFLEX – producent: pistoletów nalewczych ZVA, pistoletów LPG z przeznaczeniem do samoobsługi, węży olejoodpornych Slimline, węży odpornych na media chemiczne, armatury do węży,  szybkozłączy w systemie euro i camlock, suchozłączy, oraz  kompensatorów.

Zaawansowane technologie wymagają od pracowników stałego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wszechstronnej wiedzy z zakresu funkcjonowania najnowszej techniki. Wdrożone i przestrzegane wysokie standardy polityki bezpieczeństwa firmy są podstawą uzyskanych certyfikatów BHP większości koncernów paliwowych.

Doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm firmy stanowi podstawę sukcesu firmy.

Zaufanie i zadowolenie klientów jest dla spółki najlepszą rekomendacją oraz podstawą dalszego rozwoju.

Corrimex