Węże paliwowe Elaflex

Węże paliwowe to elastyczne gumowe przewody do tankowania naziemnego cieczy z substancjami ropopochodnymi. Oferujemy węże zależnie od typu o średnicy wewnętrznej od 10 do 200 mm i z różnym sposobem wzmocnienia. Węże zależnie od sposobu zastosowania dzielimy na: tłoczne lub tłoczno-ssące, na zwijadło, do dystrybutora paliw, do paliw lotniczych, do gazu, do tankownia cystern. Węże Elaflex są elektrostatycznie przewodnie, tzn. nie kumulują ładunków elektrycznych, a dodatkowo odporne na czynniki zewnętrzne, są elastyczne podczas niskich temperatur. Charakteryzują się maksymalną długowiecznością.

Logo Elaflex

Wężach Paliwowych Elaflex

Wybierając węże paliwowe Elaflex wybierasz bezpieczeństwo!

Marka węży Elaflex, to najwyższa jakość gwarantowana przez  ContiTech.  Zaletą węży Elaflex jest ich dostępność. Z magazynu w Hamburgu zrealizujemy w krótkim czasie zamówienie na dowolny typ węży. Dobierzemy wąż do produktów naftowych tj.: wąż do oleju napędowego, wąż do oleju opałowego, wąż do benzyny, wąż do paliw lotniczych, w tym wąż do Jet-A1, wąż do Avgas,  wąż do gazu płynnego LPG,  wąż do gazu LNG. Dostępne  są  rozmiary średnicy wewnętrznej od 9 do 300 mm.

Znajdziemy odpowiedni wąż paliwowy do każdych wymagań!

Do określonych potrzeb klienta znajdziemy odpowiedni wąż i kompatybilny osprzęt węża. Dobierzemy gumę odporną na substancje ropopochodne, dobierzemy długość węża, średnicę, rodzaj wzmocnienia i dodamy praktyczne akcesoria.

Bardzo ważne jest dla nas, aby klient otrzymał przewód wężowy uzbrojony tak by bezproblemowo połączyć go z innymi elementami instalacji.  Armatura węży jest prosta w samodzielnym montażu, dlatego wspieramy klientów podczas ich samodzielnego montażu.

Elaflex

Węże do cystern paliwowych od Elaflex – elastyczne i trwałe

Do szybkiego napełniania dużych zbiorników stosuje się węże o dużych średnicach. Węże do cystern mogą mieć budowę z dwoma oplotami tekstylnymi lub  i z warstwą wzmacniającą z oplotem stalowym. Węże są elektrostatycznie przewodnie – co oznacza nie gromadzą ładunków elektrostatycznych. Każdy wąż do cystern paliwowy ma wzdłuż  wytłoczone oznaczenie z nazwą i normą oraz datą produkcji. Zależnie od zastosowania dzielą się na węże tłoczne lub węże ssawno-tłoczne. Węże do cystern możemy dobierać pod kątem użytkowym i czy nadają się na zwijadło.  Do paliw lotniczych stosujemy specjalne węże paliwowe do paliw lotniczych. Węże do paliw lotniczych mogą być w wersji z oznaczeniem neonowym – widocznym w ciemności.

Tniemy, instalujemy i badamy!

Po konsultacji z klientem wybrany  wąż profesjonalnie przycinamy na długość, a następnie starannie instalujemy okucia i dodatkowe elementy. W końcowym etapie przewód sprawdzamy zgodnie z przepisami. Na życzenie klienta lub na podstawie obowiązujących przepisów otrzymasz certyfikaty fabryczne lub badania (próba ciśnieniowa i przewodności). ELAFLEX HIBY jest certyfikowanym producentem węży zgodnie z Europejską Dyrektywą Ciśnieniową. Przed dostawą wykonywane jest etykietowanie zgodnie z normą oraz przeprowadzana jest kontrola jakości.

Dodatkowe akcesoria do węży paliwowych w ofercie Corrimex

Aby chronić przed skręcaniem, ścieraniem, skręcaniem i wysoką temperaturą, oferujemy szeroką gamę dodatkowych części, które pomagają przedłużyć żywotność węży.

Prośba o kontakt

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług?
A może sugestie, którymi chciałbyś się podzielić?
Jesteśmy do dyspozycji i czekamy na wiadomość!