Węże paliwowe Elaflex

Węże paliwowe to elastyczne gumowe przewody do tankowania naziemnego cieczy z substancjami ropopochodnymi. Oferujemy węże zależnie od typu o średnicy wewnętrznej od 10 do 200 mm i z różnym sposobem wzmocnienia. Węże zależnie od sposobu zastosowania dzielimy na: tłoczne lub tłoczno-ssące, na zwijadło, do dystrybutora paliw, do paliw lotniczych, do gazu, do tankownia cystern. Węże Elaflex są elektrostatycznie przewodnie, tzn. nie kumulują ładunków elektrycznych, a dodatkowo odporne na czynniki zewnętrzne, są elastyczne podczas niskich temperatur. Charakteryzują się maksymalną długowiecznością.

Logo Elaflex

Wężach Paliwowych Elaflex

Wybierając węże Elaflex wybierasz bezpieczeństwo!

Marka węży Elaflex, to najwyższa jakość gwarantowana przez  ContiTech.  Zaletą węży Elaflex jest ich dostępność. Z magazynu w Hamburgu zrealizujemy w krótkim czasie zamówienie na dowolny typ węża odpowiedniego do: produktów naftowych, gazu płynnego, LPG, produktów spożywczych i farmaceutycznych. Dostępne  są  rozmiary średnicy wewnętrznej od 9 do 300 mm

Znajdziemy rozwiązanie do każdych wymagań!

Do określonych potrzeb klienta znajdziemy odpowiedni wąż i kompatybilne końcówki węża. Dobierzemy np. wąż do benzyny, wąż do oleju, wąż do AdBlue, wąż do LPG, wąż do acetonu, wąż do octanu, wąż do glikolu, wąż do bitumu, wąż do smoły itd.

Bardzo ważne jest dla nas, aby klient otrzymał przewód wężowy uzbrojony tak by bezproblemowo połączyć go z innymi elementami instalacji.  Armatura węży jest prosta w samodzielnym montażu, dlatego wspieramy klientów podczas ich samodzielnego montażu.

Tniemy, instalujemy i badamy!

Po konsultacji z klientem wybrany  wąż profesjonalnie przycinamy na długość, a następnie starannie instalujemy okucia i dodatkowe elementy. W końcowym etapie przewód sprawdzamy zgodnie z przepisami. Na życzenie klienta lub na podstawie obowiązujących przepisów otrzymasz certyfikaty fabryczne lub badania (próba ciśnieniowa i przewodności). ELAFLEX HIBY jest certyfikowanym producentem węży zgodnie z Europejską Dyrektywą Ciśnieniową. Przed dostawą wykonywane jest etykietowanie zgodnie z normą oraz przeprowadzana jest kontrola jakości.

Dodatkowe akcesoria w ofercie Corrimex

Aby chronić przed skręcaniem, ścieraniem, skręcaniem i wysoką temperaturą, oferujemy szeroką gamę dodatkowych części, które pomagają przedłużyć żywotność węży.

Prośba o kontakt

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług?
A może sugestie, którymi chciałbyś się podzielić?
Jesteśmy do dyspozycji i czekamy na wiadomość!