W dniach 11-13 maja 2022, po przerwie związanej z pandemią koronawirusa, odbyły się Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2022. Oczywiście nie mogło na nich zabraknąć firmy Corrimex. Na naszym stoisku można było spotkać się z naszymi najlepszymi fachowcami w swoich dziedzinach.

Mogliśmy zaprezentować produkty współpracujących z nami firm takich jak:

Targi Stacja Paliw odbywają się co roku. Również co roku mamy możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu. Nasze stoisko cieszyło się ogromną popularnością, dzięki czemu mogliśmy zawrzeć nowe kontakty ale również odświeżyć te sprzed pandemii. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż zostaliśmy wyróżnieni i otrzymaliśmy nagrodę PRODUKT ROKU 2022, którym została automatyczna myjnia portalowa CADIS C17. Jury wyróżniło myjnię za jej kompaktową budowę oraz ponadprzeciętną energooszczędność.

Oto co na temat targów powiedzieli nasi przedstawiciele:

Myjnie Christ Wash System

Doświadczenie ma znaczenie! Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy myjnię automatyczną, portalową  CADIS C17 oraz dwustanowiskowy odkurzacz samoobsługowy DOU TURBO w obudowie BLADE. Stoisko firmy Corrimex cieszyło się dużą popularnością, odwiedziło nas zarówno bardzo wielu potencjalnych klientów, jaki i naszych stałych kontrahentów. Nawiązano bardzo wiele kontaktów handlowych. Zapraszamy na następną edycję Targów Stacja Paliw 2023

Michał Dobrański – Product & Sales Manager

 

Tokheim & KPS & Fibrelite

Dystrybutory do paliw oraz rury paliwowe KPS, pokrywy najazdowe Fibrelite oraz studnie dostępowe.

Jak zawsze uczestnictwo w targach „Stacja Paliw” to nowe doświadczenia i możliwość osobistego spotkania stałych kontrahentów oraz możliwość poznania nowych. Szczególne w okresie pandemii, podczas którego spotkania osobiste zostały mocno ograniczone, takie targi to wspaniałe miejsce do wymiany doświadczeń, rozmów oraz możliwość przedstawienia aktualnej oferty naszej firmy. Podczas tegorocznych targów możliwość bezpośredniego kontaktu, rozmów oraz osobistych konsultacji nabrała nowego wymiaru. W ofercie naszej firmy w zakresie szeroko rozumianych dostaw technologii stacji paliw mogłem osobiście przedstawić naszą aktualną ofertę oraz plany na przyszłość. Jak zawsze dużo rozmów, ciekawych kontaktów oraz możliwych przyszłych projektów. Mam nadzieję, że przedstawione przeze mnie oferty pozwolą w przyszłości na rozwijanie sprzedaży naszej firmy.

Paweł Gross – Product Manager

 

Elaflex

Historia targów „Stacja Paliw” łączy się z historią powstania i rozwoju naszej firmy. Tu stawialiśmy pierwsze kroki  w branży. Początkowo nasza oferta obejmowała tylko armaturę Elaflex (pistolety i węże) oraz dystrybutory paliw nieistniejącej już firmy Schlumberger. Pomimo, że z biegiem lat przybywało na naszym stoisku wyrobów innych producentów urządzeń niezbędnych do budowy nowoczesnej stacji paliw, to wyroby firmy Elaflex mają swoje stałe miejsce od ponad 30 lat. W tym roku, po dwuletniej przerwie, znów spotkaliśmy się z naszymi klientami. Z dumą zaprezentowaliśmy wszystko co mamy najlepsze: pistolety do benzyny, pistolety do diesla, pistolety do AdBlue, pistolety do LPGwęże gumowe, kompensatory, armaturę, uszczelnienia i części. Duże zainteresowanie wzbudził pistolet AdBlue do tankowania samochodów osobowych z regulacją wypływu. Było dużo pytań, na które z przyjemnością mogliśmy bezpośrednio odpowiedzieć.

Targi są zawsze dla naszej firmy ważnym wydarzeniem. W tym roku nie było inaczej. Mieliśmy możliwość spotkać się z klientami, współpracownikami i konkurentami. Dzięki takiej formie osobistego spotkania mogliśmy poznać się nawzajem, poznać potrzeby, przedstawić nowości. Dziękujemy wszystkim za poświęcony nam czas, za okazane zaufanie. W przyszłym roku zapraszamy i zachęcamy wszystkich „Ludzi z branży” do odwiedzenia naszego stoiska na targach, bo tu po prostu trzeba być!

Bożena Kłudkiewicz – Product Manager

 

Gilbarco Veeder Root

Na targach Stacja Paliw 2022 zaprezentowaliśmy najnowszą centralkę TLS4 firmy Gilbarco Veeder Root. Jest to jedna z  centralek do zbiorników paliwowych nowej generacji , która zastąpiła centralki starszego typu. Przyszli oraz obecni Klienci mogli zapoznać się z nowym designem oraz funkcjonalnością.

Zainteresowanie zwiedzających było znaczne, dzięki czemu mieliśmy okazję opowiedzieć o naszych produktach jak i nawiązać nowe, ciekawe kontakty. Mamy nadzieję, że za rok będziemy mogli spotkać się w tak licznym gronie.

Renata Gryniewicz – Product & Sales Manager

 

Prośba o kontakt

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług?
A może sugestie, którymi chciałbyś się podzielić?
Jesteśmy do dyspozycji i czekamy na wiadomość!