Z wielką satysfakcją możemy podsumować kolejne targi, w których mogliśmy uczestniczyć w tym roku, a mianowicie: Targi Polskiej Izby Paliw Płynnych.

W tym roku zaprezentowaliśmy jedną z najlepszych myjni producenta Christ Wash Systems, jaką jest myjnia portalowa Alpha C173. Nowoczesny design przykuwał uwagę wielu odwiedzających stoisko Corrimex. Obecni jak i potencjalni Kontrahenci mogli zaczerpnąć wiedzy od naszych najlepszych ekspertów.

Dodatkowym urządzeniem zaprezentowanym na targach był również najnowszy model odkurzacza Christ Duo Blade. Odkurzacze producenta Christ Wash Systems charakteryzują się dobrze przemyślaną koncepcją funkcjonalną, wysoką trwałością i przyciągającym wzrok designem. Wielu inwestorów szuka rozwiązań jak ulepszyć lub poszerzyć swoją działalność, a zaprezentowane urządzenie spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jak co roku nie zabrakło również naszych Specjalistów od marek takich jak: Gilbarco Veeder Root, Elaflex, Fibrelite czy KPS lub Tokheim. Wiedza i doświadczenie, nie tylko w zakresie samych myjni, ale również armatury do przemysłu i stacji paliw powoduje, że nasza oferta jest cały czas dostosowywana do aktualnych potrzeb Kontrahentów. Eksperci Corrimex podczas targów prezentowali swoje produkty i nawiązywali szereg nowych, potencjalnych relacji, które z pewnością przełożą się na współpracę w przyszłości.

Choć były to bardzo intensywne trzy dni, cieszymy się ogromnie licznym przybyciem i możliwością spotkania się z naszymi Klientami. Dziękujemy, że byliście w tych dniach z nami i liczymy na owocną współpracę.

Prośba o kontakt

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług?
A może sugestie, którymi chciałbyś się podzielić?
Jesteśmy do dyspozycji i czekamy na wiadomość!