Pod koniec 2021 roku firma Corrimex zrealizowała projekt w postaci myjni bezdotykowej o wyjątkowej i nowoczesnej konstrukcji. Myjnia ta znajduje się w Gostyniu.

 

 

 

Jest to drugi w Polsce obiekt z bardzo efektownym zadaszeniem typu SKYWING. Zadaszenie to, oprócz unikatowej konstrukcji, posiada system oświetlenia WASH VEGAS, czyli otok myjni oraz jej słupy podświetlone są LED w systemie RGB. Dzięki temu, myjnia po zmroku bardzo zwraca na siebie uwagę.

 

 

Wyposażenie myjni jest również bardzo bogate: nakładanie aktywnej piany BUBBLEGUN, nakładanie wosku pianowego BUBJBLEGUN, mycie ciśnieniowe oraz oprysk na felgi to programy odróżniające ten obiekt od konkurencji. Jest to pierwsza w Polsce myjnia, która posiada komunikaty głosowe z głośnika wbudowanego w pulpit obsługowy. Dzięki tej funkcji, klient doskonale zorientowany jest w sposobie obsługi myjni.

 

 

Ponad to, dzięki takim detalom jak pomost ułatwiający mycie samochodów wysokich na stanowisku otwartym, czy stojaki na rowery, zamontowane na każdym stanowisku, sprawiają, że myjnia ta jest niezwykle funkcjonalna i mimo krótkiego okresu działania, cieszy się dużą popularnością.

 

 

Prośba o kontakt

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług?
A może sugestie, którymi chciałbyś się podzielić?
Jesteśmy do dyspozycji i czekamy na wiadomość!