Myjnia tunelowa CHRIST, jedna z najdłuższych myjni w Polsce. Długość technologii to 28200mm. Charakteryzuje się bardzo bogatym wyposażeniem, dzięki czemu mycie pojazdów na tej myjni jest bardzo dokładne oraz efektowne.

 

 

Po strefie manualnego mycia wstępnego pojazd naprowadzany jest na transporter ze sztucznego tworzywa, przystosowany do transportowania każdego rodzaju koła (nawet bardzo niskoprofilowego).

 

 

Następnie na pojazd zostaje nałożona aktywna piana.

 

 

Po nałożeniu aktywnej piany, przez podświetlony łuk, klient wjeżdża pod moduł płukania wysokim ciśnieniem, a następnie wjeżdża do strefy mycia zasadniczego.

 

 

Rozpoczyna się mycie szczotkami konturowymi o wysokości 1100mm. Następnie auto przemieszczane jest do głównego portalu – EVO 4S, gdzie za pomocą szczęściu szczotek gąbkowych bocznych oraz dwóch szczotek gąbkowych górnych, pojazd jest bardzo dokładnie i zarazem delikatnie myty, nawet z najbardziej utrwalonego brudu.

 

 

Konstrukcja portalu pozwala (po dokupieniu tej opcji przez klienta) na nałożenie oraz wcieranie specjalnego wosku ochronnego. Następnie pojazd wjeżdża do strefy konserwacji, gdzie nakładany jest za pomocą wody osmotycznej środek wspomagający suszenie oraz (opcjonalnie) wosk nabłyszczający.

 

 

 

W dalszej kolejności znajduje się strefa osuszania. W strefie tej znajdują się aż trzy dmuchawy górne (poruszające się po konturze pojazdu oraz wychylne) oraz cztery dmuchawy boczne.

 

 

 

Następnie pojazd wjeżdża do strefy ostatniej – osuszania tekstylnego, gdzie za pomocą kompletu stu pasów wykonanych z najwyższej jakości mikrofibry, samochód jest dosuszany z kropel wody osmotycznej.

 

 

Cały cykl mycia oraz osuszania pojazdu nie trwa dłużej niż 5 minut.

 

 

Jednoczenie może być myte nawet 5 pojazdów, dzięki czemu na dobę można umyć ponad 1000 samochodów.

 

 

Myjnia pracuje wyłącznie na wodzie zimnej, która w 70% jest odzyskiwana za pomocą urządzenia BioOX-L. W myjni używane są wyłącznie biodegradowalne środki chemiczne dostarczane przez naszą firmą.

 

Prośba o kontakt

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług?
A może sugestie, którymi chciałbyś się podzielić?
Jesteśmy do dyspozycji i czekamy na wiadomość!