Dystrybutory paliw Tokheim

Firma Corrimex jako przedstawiciel w Polsce producenta dystrybutorów Tokheim oferuje pełną gamę urządzeń do odmierzania i wydawania paliw włączając:

– Dystrybutory benzyny,
– Dystrybutory do oleju napędowego
– Dystrybutory biopaliw
– Dystrybutory LPG
– Dystrybutory AdBlue (które mogą być dostarczane jako osobne urządzenie do wydawania lub w zestawach ze zbiornikiem)

Nowością w naszej ofercie są systemy Tokheim serii DiaLOG służące do zarządzania wydawaniem paliwa w wewnętrznych stacjach i bazach paliwowych. Zaletą tego systemu jest to, iż oprogramowanie oparte jest tylko na przeglądarce internetowej – bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Serwis dystrybutorów paliwowych Tokheim

Firma Corrimex posiada sieć serwisów urządzeń Tokheim na terenie kraju zapewniając prawidłowe funkcjonowanie urządzeń, takich jak dystrybutory do paliw. Oferujemy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny produktów marki Tokheim w korzystnych stawkach.

Dlaczego podczas wyposażania stacji benzynowej warto postawić na oferowane przez nas dystrybutory paliw? Markę Tokheim wyróżniają:

  • ponad stuletnia obecność na rynku przekładająca się na zdobyte doświadczenie i innowacyjne produkty
  • wysokiej jakości rozwiązania stosowane na etapie projektowania i produkcji
  • dystrybutory do paliwa, które odpowiadają obowiązującym standardom, są nowoczesne, ergonomiczne i dostępne w różnych wariantach w zależności od potrzeb Twojej firmy

Jeżeli zależy Ci na zbudowaniu stacji benzynowej lub wyposażeniu już istniejącej zgodnie ze światowymi trendami i standardami bezpieczeństwa, postaw na dystrybutory paliw, które spełnią oczekiwania Twoje oraz przyszłych Klientów.

Tak produkowane są dystrybutory Tokheim