Szeroki i wysoki

Nasz Centus jest mocny i nowoczesny, posiadający wiele opcji konfiguracji i różne wzory obudowy. To pozwala dostosować myjnię za rozsądną cenę do lokalizacji.

Ten system mycia zaprojektowany jest, aby spełnić specjalne wymagania w szczególności  salonów samochodowych, warsztatów samochodowych i stacji benzynowych. Wyposażony w nową technologię sterowania, Centus przekonał już wielu jego użytkowników, zwłaszcza z wyników mycia. Suszarka dachowa DIVO charakteryzuje się dużym przepływem powietrza i zmniejszonym zużyciem energii co jest podstawą jej wyjątkowej wydajności. Opcjonalnie dostępne są kompaktowe dodatkowe suszarki boczne. Zawarty w standardzie, 2 m szerokości kanał dystrybucji powietrza, pozwala na efektywne suszenie powierzchni dachu i boków pojazdów.

Grupą docelową myjni portalowej C164 są salony samochodowe, serwisy samochodowe, serwisy flotowe i małe stacje benzynowe.

Systemy wyświetlaczy LED

Światła umieszczone po obu stronach portalu od strony wjazdu do myjni, pozwalają na dokładne informacje na temat prawidłowego ustawienia pojazdu. Ponadto piktogramy informują klienta o postępach w jego programie mycia i poprzez generowanie dodatkowych efektów świetlnych, zwracają dodatkowo jego uwagę.

Systemy mycia kół

Dla wielu klientów najważniejszą kwestią w myciu ich pojazdu są błyszczące felgi i opony. Christ oferuje tutaj zarówno specjalne dysze wysokiego ciśnienia w szczotce mycia koła,   która wspomaga jego dokładne mycie oraz specjalne dysze natryskujące chemię na felgi co pozwala łatwiej i skuteczniej usunąć osad z klocków hamulcowych.

Suszarka dachowa z kierunkowym nadmuchem powietrza

Suszarka dachowa wyposażona jest w dwa silniki o dużej mocy, które są komputerowo sterowane. Suszarka dachowa dopasowuje się do profilu pojazdu i w ten sposób osiąga się bardzo dobre wyniki suszenia. Strumień powietrza odchyla się o +/- 30 °, uzyskując w ten sposób doskonałe wyniki w suszeniu gładkich powierzchni szczególnie w pojazdach typu VAN i KOMBi.

Centus_von_oben_schraeg_493-683x1024
Centus_Uebermitte_487
Centus_Seitenbuerste_490
Centus_Pikto_Schaum_523
Centus_HD_Raeder_495
Centus_Dachduese_488
Cent_schraeg_seite_retusch_2008
Cent_HD_Seite