Prawdziwy „CHRIST” – ale tańszy!

Również w tańszym segmencie – myjni LEANUS brak kompromisu w zakresie jakości komponentów. Elementy produkowane są w Europie, podobnie są jak we wszystkich innych maszynach wyprodukowanych w 100% w zakładach Christ. Nie znajdziesz w myjni LEANUS tańszych zamienników i podróbek! Zamiast tego urządzenie jest mniej wyposażone, ale mimo to solidne. Każdy LEANUS wykonany jest przez europejskich pracowników Christ, zgodnie ze standardami jakości. Możemy osiągnąć konkurencyjną cenę dzięki wysokiemu poziomowi standaryzacji. W rezultacie portal jest łatwy do zainstalowania i utrzymania, nawet w miejscach, gdzie najbliższy serwisant jest w dość dużej odległości.

W podstawowym modelu tej myjni portalowej są już zawarte : separator sieci wodociągowej  i światła pozycjonujące LED. Pompy wysokiego ciśnienia mogą być zainstalowane w myjni, dzięki czemu nie potrzeba pomieszczenia technicznego co gwarantuje szybki montaż i uruchomienie. LEANUS skierowany jest dla klientów, którzy chcą prostego mycia pojazdów w niskiej cenie.

Kontrola pamięci

W trakcie procesu mycia szczotkami, kontur pojazdu jest dokładnie skanowany przez szczotkę dachową myjni. W późniejszym procesie suszenia, suszarka dachowa porusza się dokładnie po wcześniej zapamiętanym obrysie. Jeżeli pojazd w tym czasie się przemieścił, aby zapobiec jego uszkodzeniu, myjnia wyposażona jest w fotokomórki bezpieczeństwa.

Proste i skuteczne

Jako model podstawowy, jest on również łatwy i prosty w montażu i naprawie, nawet jeśli nie ma w pobliżu naszego wykwalifikowanego personelu. Pompa zasilająca i pompa wysokociśnieniowa jest zintegrowana w portalu LEANUS, dzięki czemu uniknęliśmy skomplikowanych instalacji i okablowań.

Atrakcyjny design

Korzystna inwestycja powinna wyglądać dobrze, niska cena natomiast nie usprawiedliwia rezygnacji ze skomplikowanej konstrukcji. LEANUS oferuje standardowo atrakcyjny wygląd w kolorze niebieskim i pomarańczowym, ale jako opcja, dostępne są wszystkie kolory palety Christ. Oczywiście, myjnia ta jest całkowicie obudowana.

Dane techniczne:

Wysokość przejazdowa [mm]: 2 250 – 2 650
Szerokość przejścia w świetle [mm]: 2 400
Szyny jezdne [mm]: 2 500, 2 700, 2 800, 3 126
Suszarka dachowa / boczne [kW]: 2 x 5,5 kW

LEANUS-Steuerschrank2
LEANUS-Rueckansicht2
LEANUS-Seitengeblaese2
LEANUS-Frontansicht-Schraeg2
LEANUS-Dachbuerste-1
LEANUS-Buerstenwaesche2