Budowa stacji paliw

budowa benzynowej stacji paliwJeżeli Twoim pomysłem na biznes jest posiadanie własnej stacji paliw, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która pozwoli Ci przeprowadzić kompleksowo tę inwestycję. Wieloletnie doświadczenie w technologii paliwowej sprawia, że budowa stacji benzynowej to jedna z naszych flagowych ofert.

Budowa stacji benzynowych

Aby założyć dobrze funkcjonującą działalność powinieneś skupić się na kilku istotnych aspektach takiej inwestycji. Budowa stacji paliw wiąże się bowiem z:

  • wyborem atrakcyjnej lokalizacji – przy odcinku ruchliwej drogi, gdzie w najbliższej okolicy brakuje stacji prywatnej czy sieciówkowej, na działce, która jest przystosowana do postawienia tego rodzaju obiektu i nie napotka się z trudnościami ze strony formalnej (Urząd Gminy, Wydział Ochrony Środowiska, lokalna społeczność)
  • inwestycją w dobrej jakości instalacje technologiczne, rurociągi, dystrybutory czy zbiorniki, które będą wyróżniały się dobrym poziomem wykonania i odpornością na działanie szkodliwych czynników
  • kosztami postawienia i wyposażenia budynku, który będzie mieścił stanowiska kasowe, toalety, zaplecze gastronomiczne oraz sklep
  • uzyskaniem niezbędnych pozwoleń i koncesji na prowadzenie tego rodzaju działalności

Budowa stacji benzynowej, choć nie jest inwestycją tanią, dobrze zaplanowana, przemyślana i sfinalizowana przynosi intratne zyski oraz wysokie miesięczne dochody. Z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć sprawnie funkcjonujący obiekt, który spełni wszystkie niezbędne normy, a dla Klientów stanie się obowiązkowym punktem do odwiedzenia przy trasie.